קרוסלה - קרקס ישראלי

קרוסלה

נדב ילון

אירוע יום ההולדת הוא יום מיוחד שבו הילדים שלנו במרכז. זה היום שהם מצפים לו כל השנה. יום הולדת הוא מקור התרגשות וכל ילד מחכה שיגיע כבר תורו. תפקידי הוא להעניק לילדים שלכם תחושה של העצמה והקשבה לרצונות ולחלומות שלהם.

חשוב לי להגיע לאירוע מספיק זמן לפני כדי להכין הכל למופע וכמובן ליצור קשר עם ילד יום ההולדת, לגשש מה מצב רוחו ולהעריך באיזו מידה ירצה לקחת חלק במופע. יש כמה תפקידים למתנדבים במופע. חלקם יותר נועזים, חלקם יותר מצחיקים וחשוב לי לשלב את ילד יום ההולדת על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונו.

את מופע ה”קרוסלה” אני מתאים לקהל קטן יותר ואינטימי של יום הולדת. משתדל להשאיר יותר מקום לביטוי של הילדים ובמיוחד של ילדי היום הולדת. כל זאת תוך שמירה על המהלך התקין של יום ההולדת כמובן.

חשוב להקפיד שבזמן המופע האוכל והממתקים יהיו סגורים ולא תהיה גישה אליהם לא למבוגרים ולא לילדים כמובן. את המנה העיקרית (פיצה לדוגמא J) נתזמן כך שתגיע בדיוק לסוף המופע. אז נערוך הפסקת אוכל קצרה של כ 10 דקות.

עם סיום האוכל ואפילו בשוליו, אושיב את הילדים בחזרה ואדגים להם את הכלים בסדנת הלהטוטנות. לפעמים אתן לילדים להדגים על הכלים השונים. לאחר הסברים והדגמה, אחלק להם ציוד והם יחגגו ויהנו מהסדנא.

כרבע שעה לפני הסיום נאסוף את הכלים ונתכנס שוב. בזמן שההורים יביאו את העוגה, אעבור בין הילדים והם יברכו את ילד או ילדי יום ההולדת במיקרופון בברכות פשוטות, מעניינות, מקוריות, ואוהבות. ילדכם יביע משאלה בליבו, יכבה את הנרות, וכולנו נשיר לו ונרים אותו על כסא.

זמן המופע: שעתיים

מפרט טכני

הגברה:יש הגברה. מעדיף חשמל