קרקס בכיף - קרקס ישראלי

קרקס בכיף

ינון סמואלוב

יום הולדת קרקס בכיף היא חוויה שזוכרים לכל החיים, אם אתם רוצים לתת לילדכם זכרון יחודי וצבעוני יום הולדת קרקסית היא הבחירה הנכונה.
אז מה בעצם קורה ביום הולדת קרקס בכיף?
ביום הולדת קרקס אנחנו מקבלים את פני הילדים בחיוכים והומור.
כאשר כבר כולם הגיעו נאסוף את כולם בכדי לצפות במופע להטוטים היתולי אשר בנוסף לכיף שבמופע ידגים וילמד את הילדים איך להשתמש ולשחק בכלים השונים של הסדנה שהם יעשו לאחר מכן. אורך המופע הוא כ30 דקות בהתאמה לגיל הילדים.
אחרי שנהנינו וכבר קיבלנו חשק להצטרף לקרקס בעצמנו נפתחת לילדים סדנת גאגלינג צבעונית עם מגוון של כלים בהדרכתו המקצועית של אמן הקרקס. במהלך הסדנה יוכלו הילדים להתנסות בכלים השונים:דיאבולו, מקל פרח, כדורים, חישוקים ועוד…
לאחר סדנת הגאלינג נאסוף את הילדים כדי שיברכו את חתן השמחה וכולנו יחד נרים אותוה על כיסא. ורגע לפני שנכניס את העוגה עם הנרות ושיר היום הולדת נהנה ממופע אש מרהיב.
קרקס בכיף רוצים שביום הולדת קרקס שלנו כל ילד ילך הביתה עם מתנה קטנה ולכן לפני שכל ילד הולך ונפרד מאיתנו הוא יוכל לבחור בלון בצורה שירצה.

חשוב לדעת

יום הולדת קרקס בכיף מתאים לגילאים 4-10 (בהתאמה כמובן לגיל)
אורך האירוע הוא בין שעה וחצי לשעתיים.
ההפעלה מתאימה לקבוצה של עד 40 ילדים( ניתן לערוך את האירוע לכמות גדולה יותר של ילדים בתוספת איש צוות)
קרקס בכיף מביאים ליום הולדת מערכת הגברה ומחצלות והפתעות לילדים. מזמין האירוע אחראי על העוגה, הקישוט והכיבוד.
מופע אש ניתן לעשות אך ורק בחוץ. כדאי לעשות אותו בשעות החושך.
האירוע כולו מבוטח בביטוח צד ג.
ההצעה שאנחנו מביאים כאן היא הצעה שכוללת כל מה שאנחנו חושבים שעושה את האירוע למושלם.. עם זאת נשמח להתאים ולשנות כדי לענות ולהתאים לצרכים שלכם כדי שילדכם יקבלו מתנה וזיכרון מתוק לכל החיים.

זמן המופע: שעתיים

מפרט טכני

הגברה:אין צורך בחשמל